یک قطعه از آثار عکاسی کوچک ترین عضو گروه عکس آرتونیست تهران مورد پذیرش گروه داوری بیست و پنجمین دوره مسابقه و نمایشگاه بین المللی عکاسی German International Photocup 2024 در کشور آلمان قرار گرفت . به گزارش واحد خبر روابط عمومی و بین الملل موسسه فرهنگی ، هنری و رسانه ای آرتونیست ، در این مسابقه سالانه که در چهار بخش رنگی ، تک رنگ ، طبیعت ، بازی و سرگرمی برگزار می شود ، زهرا عطاریانی هنرآموز نخبه ایرانی به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران با یک عکس در بخش رنگی و با عنوان ” عکس بگیر ” در این نمایشگاه حضوری چند باره و موفق را تجربه کرد .

عکس های پذیرفته شده علاوه بر گالری مرکزی شهر فیلدراشتات به طور همزمان در گالری های کوشرتال ، نکارتال و رمشتال به نمایش عمومی درمی آید . امسال از میان 11 هزار و 146 عکس دریافتی از یک هزار و 86 عکاس از 54 کشور جهان ، تعداد 109 عکس از 109 عکاس در بخش کودکان و نوجوانان زیر 21 سال انتخاب شده است .

شایان ذکر است که این موفقیت ، هشتمین حضور این دانش آموز هنرمند ایرانی در مسابقه های جهانی عکاسی می باشد . برگزاری این رقابت بین المللی برای بیست و پنجمین سال متوالی ، توسط معتبرترین مراجع عکاسی جهان از جمله ، فدراسیون عکاسی آلمان DVF ، موسسه عکاسی D.pixx foto ، اتحادیه جهانی عکاسی GPU با نظارت انجمن عکاسی آمریکا PSA و تحت امتیاز رسمی فدراسیون جهانی عکاسی FIAP انجام می گردد . علاقه مندان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های منتخب به پایگاه اطلاع رسانی مسابقه به نشانی www.germanphotocup.de مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *