جشنواره فصلی بین المللی

آرتونیست

جشنواره فصلی بین المللی”آرتونیست” یک جشنواره کاملا خصوصی و مردمی است که توسط داوود یاراحمدی هنرمند پیشکسوت و شناخته شده کشور با سیاست‌گذاری عده‌ای از هنرمندان مطرح داخلی و خارجی در سال 1399 شکل گرفته است. این جشنواره سعی برای این داشته که به صورت فصلی، اتفاقات و رویدا‌دهای مختلف جهان را در قالب کارتون مورد بررسی و نقد از نگاه هنرمندان جهان قرار دهد.

  • عکاسی
  • کارتون
  • گرافیک

کمک مردمی به برگزاری

ششمین دوره جشنواره آرتونیست

جشنواره ها عموما دارای بخش ها و افراد مختلفی هستند. در همین راستا برای به نتیجه رسیدن هدف برگزار کنندگان نیاز به جذب منابع مالی و معنوی می باشد. این اتفاق معمولا در جشنواره های دولتی با حمایت های لازم از منابع دولتی در راستای اهداف حامیان، محقق می شود.
در جشنواره های مردمی و یا بخش خصوصی، تامین مالی به سختی میسر شده و در خیلی از موارد با الطاف دوستان اساتید و داوران با دریافت دستمزدهای حداقلی و اندک شکل می پذیرد. اما علاوه بر این موارد بخشی از مسیر برگزاری جشنواره نیاز مالی غیر قابل گذشتی دارد که با جذب حمایت مالی شرکت های تولیدی و اقتصادی، عملیاتی خواهد شد. علاوه بر این در طول برگزاری جشنواه، هستند عده ای از هنردوستان و حامیان فرهنگی که مشتاقانه علاقه دارند تا بخشی از مشکلات فرهنگی و هنری جامعه را در راستای اعتلای فرهنگ و هنر کشور با حضور غیرمستقیم خود حل کنند.
امید است عزیزان مخاطب که جشنواره فصلی “آرتونیست” را در طول مسیر برگزاری جشنواره رصد و پایش می کنند، در صورت تمایل به رشد، ارتقاء ، ادامه موفقیت و دیده شدن دوستان همراه و برگزیدگان جشنواره، ما را با حمایت های مالی خود ولو اندک در هر چه پربارتر شدن گستره جشنواره در عرصه بین المللی همراهی نمایند.

لطفا کمک های مردمی خود را به :
شماره کارت : 5047061043241872
شبا: 940610000000700819065536 IR
به نام داود یاراحمدی در بانک شهر واریز نمایید.